UPMMetsä


Avoimet ovet UPM:n Kalson tehtaalla 13.8.2022

Tervetuloa tutustumaan UPM Kalson viilutehtaalle lauantaina 13. elokuuta 2022 kello 10-14.

10.00 - 14.00

Kalson viilutehtaalla valmistetaan WISA-kuusiviilua parkettiteollisuuden tarpeisiin.

Tehtaan avoimilla ovilla pääset tapaamaan UPM Metsän väkeä, tutustumaan toimintaamme sekä keskustelemaan metsäisistä asioista.

Tapahtuma on kaikille avoin eikä sinne tarvitse erikseen ilmoittautua. Tapahtumassa on kahvi- ja makkaratarjoilu.

Tervetuloa!

Metsäasiakasvastaavat
Juha Hirvonen
juha.i.hirvonen@upm.com 040 630 1183
Mikko Kakkonen mikko.kakkonen@upm.com 040 092 7783
Ilkka Koivu ilkka.koivu@upm.com 040 584 8387
Mika Lehtinen mika.a.lehtinen@upm.com 040 049 7642
Aleksi Lonka aleksi.lonka@upm.com 040 531 3604
Risto Muje risto.muje@upm.com 040 868 2713
Ritva Paasonen ritva.paasonen@upm.com 040 513 5377
Aleksi Pellinen aleksi.pellinen@upm.com 040 768 8288
Mikko Upola mikko.upola@upm.com 040 668 4866
Santtu Vuoristo santtu.vuoristo@upm.com 0406732726

10.00 - 14.00
Siikakoskentie 88, Vuohijärvi